Tax Free
Logo SCENOTECHNIKA.PL

Gitary - Instrumenty - Nagłośnienie - Oświetlenie - StudioSTRONA GłÓWNA PŁATNOŚCI DOSTAWA GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWO REGULAMIN KONTAKT


Twój koszyk jest pusty


Cena od do
Producent*
Rodzaj złącza:

Spis preducentów  • NATIVE INSTRUMENTS
  • Pioneer Polska
  • Yamaha - Polska
  • Denon DJ Polska
  • Fender® Guitar

Interface audio Focusrite Scarlett 6i6

Producent: 

Focusritecena brutto: 1035,00 zł

cena netto: 841,46 złOpiekun produktu:
Piotr Palinowski
studio, homerecording
tel. +48 608 049 837
email. studio@scenotechnika.pl
GG: GG:

Powiadom znajomego

ocena: 1.00Negocuju cenę


Scarlett 6i6 jest interfejsem audio posiadającym 6 wejść i 6 wyjść, łaczący sie z PC, Mac lub iPad za pośrednictwem portu usb 2.0. Wyposażony jest w dwa nagrodzone przedwzmacniacze mikrofonowe Focusrite, które zapewniają doskonałą jakość nagrań z mikrofonów i instrumentów.

Scarlett 6i6 jest idealny dla producentów, artystów lub małych studiów. Wyposażony w dwa preampy mikrofonowe Focusrite oraz wejście liniowe stereo. 6i6 świetnie sie sprawdza przy nagraniu wokalu, gitary czy też piana jednocześnie. Cztery wyjścia zbalansowane, umożliwiają podłaczenie dwóch zestawów monitorów lub wypuszczenie niezależnie śladów z DAW'a. Źródła syfrowe podłaczysz przez S/PDIF. Istnieją również dwa wbudowane wyjścia słuchawkowe z niezależną regulacją głośności.Wejścia i wyjścia pracują z konwersją 24bit/96kHz.

Scarlett 6i6 jest w zestawie z oprogramowaniem Ableton Live Lite, Scarlett Plug-in Suite, Novation Bass Station oraz biblioteką Loopmasters.

Galeria produktu:
Interface audio Focusrite Scarlett 6i6

Brak opinii o tym produkcie


Dodaj swoją opinię
Realizacja Yellowcode.pl
DSA Spółka Jawna
ul. Legionowa 9/1 lok 156
15-281 Białystok
NIP: 542-309-19-17
REGON: 200220830
Tel./fax: 85 745 43 71
Tel.: 85 674 63 31
e-mail: bok@scenotechnika.pl

Informujemy, że publikowane dane techniczne są danymi katalogowymi, które otrzymaliśmy od producenta lub dystrybutora. Dołożyliśmy wszelkich starań aby odzwierciedlały one stan rzeczywisty jednak mogą zawierać małe uchybienia lub błędy, które nie mogą być podstawą do roszczeń. Jeśli będą mieli Państwo jakieś wątpliwości, albo uwagi prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z nami. Informujemy również, że prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.