Tax Free
Logo SCENOTECHNIKA.PL

Gitary - Instrumenty - Nagłośnienie - Oświetlenie - StudioSTRONA GłÓWNA PŁATNOŚCI DOSTAWA GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWO REGULAMIN KONTAKT


Twój koszyk jest pusty


Cena od do
Producent*

Spis preducentów  • NATIVE INSTRUMENTS
  • Pioneer Polska
  • Yamaha - Polska
  • Denon DJ Polska
  • Fender® Guitar

Efekt gitarowy Electro-Harmonix - Deluxe Memory Man

Producent: 

Electro-Harmonix
Opiekun produktu:
Marcin Zajko
gitary, instrumenty
tel. +48 608 049 839
email. instrumenty@scenotechnika.pl
GG: GG:

Powiadom znajomego

brak ocenNegocuju cenę


Najbardziej pożądany efekt typu delay wszechczasów. Muzycy go kochają, kolekcjonerzy cenią. Zaznaj analogowego brzmienia. Nic nie może się równać z organicznym brzmieniem analogowego delaya, a nic nie brzmi tak analogowo jak Deluxe Memory Man! Do 550 ms wibrującego echo brzmiącego praktycznie jak echo taśmowe. Bogaty, przestrzenny chorus i frapujące wibrato to zaledwie kilka cech sonicznego arsenału Memory Mana.

Brak opinii o tym produkcie


Dodaj swoją opinię
Realizacja Yellowcode.pl
DSA Spółka Jawna
ul. Legionowa 9/1 lok 156
15-281 Białystok
NIP: 542-309-19-17
REGON: 200220830
Tel./fax: 85 745 43 71
Tel.: 85 674 63 31
e-mail: bok@scenotechnika.pl

Informujemy, że publikowane dane techniczne są danymi katalogowymi, które otrzymaliśmy od producenta lub dystrybutora. Dołożyliśmy wszelkich starań aby odzwierciedlały one stan rzeczywisty jednak mogą zawierać małe uchybienia lub błędy, które nie mogą być podstawą do roszczeń. Jeśli będą mieli Państwo jakieś wątpliwości, albo uwagi prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z nami. Informujemy również, że prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.